КонтактыЗараз мало хто, ніколи не відчував би болю в спині, в шиї, головного болю. Увагу на своє здоров’я, на жаль, ми звертаємо тоді, коли вже щось болить.

За головного болю всі біжать в аптеку за потужними ліками. Іноді вони допомагають, але потім організм до них звикає і доводиться шукати інші ліки. Гроші викидаються, а біль повертається.
За болю в спині або в шиї звертаються до мануального терапевта, який поставить хребці на місце. Процедура доволі тривожна, оскільки часто хребці похрускують, а фахівець повертає тіло і шию. Буває, що біль після цього не минає. Далі йде пошук масажиста.
 
Альтернативою лікам і жорсткій роботі манульного терапевта є остеопатія. Хороший остеопат м’яко зніме головний біль, біль у спині та шиї, м’язах, внутрішніх органах.
 
Існує багато видів остеопатії: ортобіономія, краніосакральна терапія, старослов’янська м’якоправка. Однак ці види мануальної терапії відрізняються в малому. Спільне одне: м’яка робота з м’язами, або з ритмом руху кісточок, рідин організму — веде до нормалізації роботи організму. Особливо швидко можна бачити результати роботи, коли працює з дитиною дитячий остеопат або краніосакральни
 
header2 Остеопатія — не нова наука. Костоправи допомагали позбуватися болю і хвороб ще за часів Стародавнього Єгипту. Кожен із нас знає, що робить «мануальний терапевт». Однак, часто візит до мануального терапевта в людей асоціюється з хрускотом кісточок, болем, хоча б короткочасним, великими зусиллями фахівця з повороту тіла або навіть із «вибиванням» хребця, який випирає.

Остеопатії як науці трохи більше 100 років. Вважається, що її батьківщина — Америка. Остеопатія «виросла» з мануальної терапії, але містить м’якіші та щадніші методи впливу на організм і, зокрема, на хребет. Лікування в остеопата проходить на масажному столі. Залежно від використовуваних технік можна назвати структурну остеопатію (робота з кістково-м’язовою системою), вісцеральну (робота з внутрішніми оргнанми), краніо-сакральну терапію (найніжніша остеопатія, що працює з ритмом рідин в організмі). Як різновид остеопатії в Україні розвивається ортобіономія — сплав остеопатії та східних технік оздоровлення.

Лікар-остеопат поєднує в собі глибоке знання анатомії та фізіології людини з феноменальною чутливістю пальців. Остеопатія сприймає організм як єдине ціле і її мета — відновлення рухливості тканин.

Показання для остеопатії у дорослих

Насамперед потрібно сказати, що остеопатія або краніосакральна терапія лікують організм загалом і не виділяють окремих діагнозів для впливу. Однак з досвіду роботи остеопатів, до них звертаються люди, у яких є такі проблеми:

Протипоказання для остеопатії

Концепція остеопатії

  1. Людина — це єдність м’язово-скелетної, нервово-вегетативної та психічної систем. Будь-яке порушення в одному з цих трьох вимірів людського тіла призводитиме до змін в інших вимірах, спричиняючи появу остеопатичної дисфункції.
  2. Остеопатична дисфункція — будь-яке ураження м’язів, кісток, нервової системи, органів, судин, психіки.
  3. Хвороба розглядається в остеопатії не як ураження одного органа або системи, а як ураження всього організму. Симптом хвороби — один із виразів втрати мікрорухливості на рівні будь-якої структури.

Вартість прийому: 1200 грн. Час прийому — 1 година.

Записатися на остеопатію і краніосакральну терапію можна за телефонами (або у Viber):

  • 050-691-91-92 (+Viber +Telegram),
  • 050-38-095-38 (+Viber +Telegram),
  • 063-145-71-64
Кабінет знаходиться в Києві на бул. Дружби народів 24/2 (М «Дружби народів»). Точну адресу Вам надішлють у СМС