Остеопатія та її найм’якший вид — краніосакральна терапія — суттєва допомога в корекції психофізичного розвитку дітей. Застосування остеопатії ефективне під час роботи з дітьми:

Записатися на остеопатію і краніосакральну терапію можна за телефонами:

  • 050-691-91-92 (+Viber +Telegram),
  • 050-38-095-38 (+Viber +Telegram),
  • 063-145-71-64
Кабінет знаходиться в Києві на бул. Дружби народів 24/2 (М «Дружби народів»)

Часто проблеми розвитку виникають після важкої вагітності та важких пологів. Традиційна медицина намагається лікувати таких дітей за допомогою медикаментів, проте у Вашому оточенні, найімовірніше, немає таких дітей, яких вилікували пігулками від затримки психомовленнєвого розвитку, гіперактивності, ЗПР. Звичайно ж, потрібна робота психолога, логопеда, реабілітолога.

Однак на самому початку потрібно прибрати психофізичні причини виникнення проблеми — родові травми, затискачі м’язів, виправити положення і рух кісточок. Після остеопатії, краніосакральної терапії психолого-педагогічна корекція проходить набагато ефективніше.

Корекція психофізичного розвитку за допомогою остеопатії, краніосакральної терапії в Києві відбувається в кабінеті на масажному столі або сидячи на підлозі (на дивані), з іграшками та мультиками.

Якщо дитина не погоджується лягати, то можна здійснювати краніосакральну терапію уві сні (підбирається час прийому). Після краніосакральної терапії діти з проблемами розвитку краще сплять, сприймають навчальний матеріал, їм легше володіти власною поведінкою.

Який режим лікування в остеопата або краніосакрального терапевта?

Усі діти різні. Тому одній дитині вистачить трьох сеансів для зняття гострого болю, комусь потрібно вісім зустрічей із фахівцем. Найбільш правильний режим — це не частіше, ніж раз на тиждень, адже організм дитини має привчитися до правильного положення і ритмічного руху кісточок і м’язів. Успіх і швидкість лікування залежить від того, наскільки швидко організм привчиться правильно працювати.

Після певної кількості сеансів щотижня (все дуже індивідуально) проводиться спостереження за тим, як легко організм звикає до правильного ритму. І приймається рішення про перехід до зустрічей раз на два тижні, потім раз на місяць. Потім бажано відвідувати остеопата раз на півроку.

Сертификат Краниосакральная терапия Компанец

 

Багато моїх маленьких пацієнтів потрапляють до кабінету після того, як їхні батьки шукали в Інтернеті можливості лікування з остеопатією або краніосакральної терапії в Ізраїлі. Режим роботи остеопата з іногородніми пацієнтами в нашому кабінеті близький до методики роботи ізраїльських фахівців. Схема лікування маленьких пацієнтів остеопатом і краніосакральним терапевтом підтвердила свою ефективність у найкращих клініках Ізраїлю.

Для дітей з аутизмом, затримками психофізичного розвитку під час лікування обов’язково має проводитися супровід профільним фахівцем: дефектологом, логопедом, неврологом, реабілітологом, оскільки саме фахівець може сказати, наскільки покращились за час лікування мова, рухи, поведінка, самопочуття. Якщо такого фахівця у Вас немає, то на початку та наприкінці лікування можна пройти тестування початкових психофізичних параметрів.

Якщо Ви побоюєтесь «віддати» дитину на таку мануальну терапію — раджу спочатку пройти сеанс комусь із батьків. По-справжньому ми розуміємо всю ефективність остеопатії, коли самі відчуваємо, що відбувається в організмі під час сеансу, а також після нього.

Вартість прийому: 1200 грн.

Записатися на остеопатію і краніосакральну терапію можна за телефонами (або у Viber):
  • 050-691-91-92 (+Viber +Telegram),
  • 050-38-095-38 (+Viber +Telegram),
  • 063-145-71-64

Кабінет знаходиться в Києві на бул. Дружби народів 24/2 (М «Дружби народів»). Точну адресу Вам надішлють у СМС