Запись к остеопатуУ житті жінки материнство є одним із найважливіших переживань. Очікування дитини пов’язане з надіями, щастям і, на жаль, з не дуже хорошим самопочуттям. Від того, як відбуватимуться вагітність і пологи, багато в чому залежить здоров’я і навіть життя майбутньої дитини і матері.

Як це не дивно звучить, остеопат для вагітних жінці потрібен ще на етапі планування. З перших днів вагітності організм жінки стрімко змінюється, суттєві зміни відбуваються в усіх системах організму, який тепер працює за двох. Тому навантаження на всі системи органів зростає. Вагітність — це серйозне випробування і стрес для матері, і якщо є проблеми, то дитина не здатна адаптуватися до стану матері. Тому краще готуватися до навантажень заздалегідь, і остеопат для вагітних дасть змогу організму це зробити. Остеопат для беременных
Особливому ризику в цей період піддаються жінки, у яких ще до вагітності були проблеми зі здоров’ям, пов’язані, наприклад, з опорно-руховим апаратом. Разом зі збільшенням ваги, гормональними змінами, зростає навантаження на хребет і суглоби, всі органи жінки.
 
Мінливість у настрої, велике емоційне навантаження, зайве навантаження на зоровий аналізатор (комп’ютер, телефон) призводять до того, що напруга передається дитині.
Під час вагітності також буває низка проблем, які можуть позначитися на внутрішньоутробному розвитку малюка:

Перевага роботи остеопата для вагітних у тому, що вона може проводитися з людиною в будь-якому віці та фізичному стані. Завдяки такому комплексному підходу і нетравматичності впливу, винятково безболісним і безпечним технікам і спеціальним вправам, остеопатичний супровід показаний навіть за вагітності для підготовки до природних пологів, і навіть запобігає можливим ускладненням під час вагітності (зокрема, загрозам викидня і токсикозам) або під час пологів.

За статистикою: до 82 % дітей народжуються з родовими травмами різного ступеня тяжкості (від добре помітних до мікротравм). Багато що залежить від складнощів проблем матері під час вагітності або плода, генетичних або спадкових схильностей. Завдяки такій високій ефективності, остеопатичне лікування справедливо посідає перше місце в списку лікувальних методик, що застосовуються для підготовки та супроводу вагітності.

Остеопатичне внутрішньотуробне лікування дитини

Під час роботи остеопата для вагітних із жінкою можна також перевірити краніосакральну систему майбутньої дитини. Краніосакральний терапевт легко торкається голови та крижів малюка, що перебуває в животі матері, перевіряє його стан. І в разі потреби одразу ж проводить корекцію. Буває, під час роботи мама відчуває, як у неї розслабляється живіт, з грудей виривається зітхання полегшення. Якщо такою є реакція мами — таке ж відчуття полегшення відчуває малюк.
ЧИ НЕ НЕБЕЗПЕЧНЕ ТАКЕ ЛІКУВАННЯ? На маму і майбутню дитину впливає все — навіть повітря, яким дихає мама, не кажучи вже про сусідів по сидінню в автобусі або співробітників на роботі. Тому доброзичливі РОЗУМНІ руки остеопата можуть тільки допомогти.

Остеопатія для вагітних: підготовка до пологів

За півтора — два тижні до пологів остеопат тестує всі системи організму, при цьому основна увага приділяється:
Остеопатія допоможе жінкам також відновитися після пологів. Вартість прийому: 1200 грн.
 
 
Записатися на остеопатію і краніосакральну терапію можна за телефонами (або у Viber):
  • 050-691-91-92 (+Viber +Telegram),
  • 050-38-095-38 (+Viber +Telegram),
  • 063-145-71-64
Кабінет знаходиться в Києві на бул. Дружби народів 24/2 (М. «Дружби народів»). Точну адресу Вам надішлють у СМС

Добавить комментарий

Войти с помощью: 

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.